Annonce

Vælg dato: 2017-11-19

Vis programmer fra kl.:
Søndag d. 19. november
05:50Peter Christensen
06:20
06:30at gøre en forskel på Fanø -
06:50Gæst Pia Jette Hansen
07:20
07:30Eske Willerslev
08:00Slyngeljagt
08:30Spinnefiskeri i Ebro
09:00Frederikssund Vikingeboplads
09:30Scrap med børn
10:00Lastbiler - arbejdsglæde på store hjul (2)
10:30November
11:00Aarhus -
12:40Region Midtjylland -
14:30
15:00Bøgerne i bøgeskoven (1:2)
16:00direkte
17:00 (2:3)
18:05
18:15Turismen (3:3)
19:05Dannelse og uddannelse
20:00Jagtmagasinet
Skyd & spis
20:30Spinnefiskeri i Ebro
21:002. semifinale
22:20Lynstegt tun
22:30Kerteminde 2017
23:15Dansk gåsejagt
23:45
23:55Den levende skov
Mandag d. 20. november
05:50Preben Harris fortæller -
07:00Dobbelthage
07:30med Benjamin
08:00EU som vækstmotor
08:35Mette Amstrup
08:55Livsvalg
Gæst Hans Berntsen
09:20
09:30Slyngeljagt
10:00Gæst Inge Margrethe Hansen
10:30 (4:4)
11:00Stephan Richter
11:40Europæiske stemmer
Karl-Markus Gauss
12:10 (1:2)
12:45Jesper Kurt-Nielsen
13:15Danske aktier
13:50Vælg den rigtige kat
14:20Gæst Pia Jette Hansen
14:50
15:00August Bournonville 200 år (4:14)
15:30Journalistikkens ikoner - Anna Libak
16:00Direkte
17:00 (56)
17:30Lastbiler - arbejdsglæde på store hjul (2)
18:05Barbara Hoff Esbjørn
18:35Mik Schacks Public Service
Hans Knudsens Plads
19:20Rane Willerslev
20:002. semifinale
21:15På tur til… Istrien
21:45November
22:15Piger der fisker (1:2)
22:45Jagtmagasinet
Skyd & spis
23:15
23:30Aarhus -
Tirsdag d. 21. november
05:20
06:25Læsning begynder i barnevognen
06:30Lastbiler - arbejdsglæde på store hjul (1)
07:00Ansigtsmassage
07:25Hvordan
Sorbet
07:30med Benjamin
08:00Jagtmagasinet
Skyd & spis
08:30Piger der fisker (2:2)
09:00Lotus Turèll
09:30
10:00Cafe de Paris, Hamborg
10:35Emma Braslavsky
11:00Kerteminde 2017
11:45Anja C. Andersen
12:15Golf i Portugal, Algarve
(2:2)
12:45
12:55Tarmbakteriernes betydning for vores sundhed
13:25at gøre en forskel på Fanø -
13:50
14:20November
14:50
15:00Gæst Pia Jette Hansen
15:30
16:00Direkte
17:00Den kongelige husscenograf
17:40en ildsjæl i Aalborg -
18:00Konkurrence-samfundet
18:45Reparations-værkstedet
19:002. semifinale
20:20Innovation og kultur viser vejen (2:4)
21:00Dramaserie med Hansi Hinterseer (3:8)
22:352. semifinale
23:45Barbara Hoff Esbjørn
 
       
dk4 | Rådmandsgade 55 | 2200 København N. | Tlf. 7025 3535
© Copyright dk4. Materialet må ikke gengives uden tilladelse.

Annonce